Bir sorunuz mu var?
Mesajı gönderildi. Kapalı

Kurshane | 7/24 Online Ücretsiz Eğitim Sistemi

Kurshane, 2009 yılında yayın hayatına başlamıştır.

Kurshane.com öğretmeyi ve öğrenmeyi seven bir ekip tarafından yönetilmektedir. Bir Eğitim ailesi olmayı planlıyoruz. Her geçen gün eğitmen ve öğrenci sayımızı arttırıp dünyaya daha bilgili daha iyi bir gelecek oluşturmaya çalışıyoruz.

Amacı, İnternet üzerinde farklı mecralarda yayınlanan faydalı ve doğru bilgileri tek bir platform üzerinde toplamak ve bu platform sayesinde kalıcı olmalarını sağlayıp bu bilgileri geleceğe taşıyacak online ansiklopedi olmaktır.

Kurshane ile dijital dünyada işinize yarayacak beceriler edinin!

Özgüveninizi artırmak ve başarılı olmanıza yardımcı olmak için tasarlanan esnek ve kişiye özel kurslarla kariyerinizi veya işinizi istediğiniz hızda geliştirin.

Kurshane ile kendinize zaman ayırıp yatırım yapın. Tamamen ücretsiz içeriklerimizi izlemeniz için yapmanız gereken kurshane.com’a üye olmak.

Kurshane.com | Öğrenmek herkesin hakkı!

İsteyen herkesin, istediği an, istediği yerde öğrenim imkanına sahip olabilmesini sağlamak Kurshane’nin tek amacıdır.

Kurshane platformunun sunduğu tüm eğitim içerikleri, 7/24 online olarak herkese açıktır.

Kurshane üzerinden öğrenmek istediğiniz konuları öğrenebilir, veya bir yayıncı olarak görev alıp bilgi ve becerilerinizi tüm dünyaya yayınlayabilirsiniz.

Kurshane Hakkımızda

Kurshane ile tüm dünyaya bilgi ve becerilerinizi yayınlayın!

Bir eğitim yayıncısı mısınız? Veya olmayı mı planlıyorsunuz? Hali hazırda birçok mecrada çektiğiniz videolarla bilgi ve becerilerinizi yayınlıyorsanız veya yayınlamayı planlıyorsanız Kurshane çatısı altında toplanan ve her geçen gün daha da sayısı artan kayıtlı üyelerinin sizi bulup izleyebilmesini sağlamanız çok kolay!

Bunun için Kurshane Öğretmen Başvuru formunu doldurup değerlendirilmeniz üzerine bize göndermeniz yeterlidir.

Kurshane'de öğretmen olmak ister misin?

Destekçilerimiz


Layer 1