Bir sorunuz mu var?
Mesajı gönderildi. Kapalı
4.28
1435 yorumları

[ÜCRETSİZ] Google ADS ADWORDS A'dan Z'ye Reklam Eğitimi

[ +34.000 KURSİYER ] Google Adwords'de Sıfır Noktasından Başlayıp İleri Düzey Stratejilere Doğru İlerleyeceğiz.
Eğitmen
Deniz Duman
Kategori Marketing
34.423 students Kayıtlı
  • Tanım
  • Müfredat
  • SSS
  • Yorumlar

Udemy üzerindeki (açık ara) en fazla öğrenci sayısına sahip ve en yüksek puanlama ortalamasına sahip Google Ads Kursuna katılmış bulunuyorsunuz.

Bu kursta kendi mesleki hayatımda yerli yabancı almış olduğum ve ciddi bir zamansal efor ve maddi kaynak harcayarak edinmiş olduğum tüm stratejileri sizlere en yalın dilde anlatmaya çalıştım. Bilgide cimrilik yapmadım, en ince detayına kadar tüm stratejileri hiç bir udemy eğitmeninin anlatmadığı detayda paylaştım. Kurs yorumlarımıza bakarsanız bunun öğrencilerimize nasıl değer kattığını görebilirsiniz.

Bu Eğitim Serisinde Google Ads’i ( Google adwords ) Son Güncel Panelindeki Haliyle, Sıfır Noktasından Başlayıp En İleri Düzey Stratejilerin Paylaşılacağı Noktaya Doğru İşleyeceğiz. Eğitim Serisinin Tamamlanması Halinde Google Ads in Resmi Sertifikalarına Sahip Olabilecek Teknik Bilgi Düzeyine Ulaşacak, Kendi İşletmenizin Karlı Google Reklam Kampanyalarını Oluşturacak Ve Kendi Danışmanlık İş Modelinizi Kurarak İşletmelerin Ücretli Reklam Danışmanlığını Yapabileceksiniz.

Başlangıç İçin Herhangi Bir Teknik Bilgi Ve Tecrübeye Gereksinim Duyulmasına Gerek Olmayan Bu Seride Eğitimimizi En Temel Aşamadan, Hiç Bilgi Sahibi Olmayan Bir Kişiyi Baz Alarak İlerleteceğiz.

Bu eğitimi çekme sebebim, Google Reklamlarını ciddi ve detaylı bir şekilde öğrenerek bu yetenek ile danışmanlık hizmeti verebilecek düzeye ulaşmak isteyen kişileri, Sırf Eğitim yapmak için eğitim yapan, amacı Google ads’i tamamen öğretmekten ziyade hızlıca kurs satışlarından gelir sağlamak olan vasıfsız udemy eğitmenlerinin elinden kurtarmaktır. Hazırlamış olduğum içerikleri sizlere ücretsiz sunmam bu eğitimin gerçekteki maddi değerinin çok yüksek olduğu gerçeğini değiştirmez.

Google ads eğitimi adı altında insanlara eksik, yanlış, yüzeysel ve baştan sağma eğitimler ücretli satılıyor. Uzmanlık seviyesinden bahsedilen bir Google ads eğitimi 8-10 saatden aşağı bir içeriğe sahip olamaz. Ancak 3-5 saatlik eğitimler ( 30 dakika olan bile var) ile insanlara yarım yamalak ve çoğu noktasında eksik gedik bilgileri ”Ücretli” sağlayan eğitimler bulunuyor.

Bu eğitim serisini sonlandırdığınız zaman, bir cok UDEMY EĞİTMENİNDEN daha yetkin olacağınıza şüpheniz olmasın.

( Not: Hali hazırda Google ADS kursu veren bir çok udemy eğitmeninin sahte hesaplarla bizim kursumuza katılmasından onur duyuyorum )

AYRICA 8-5 İŞ DÖNGÜSÜNDEN KURTULMAK VE KENDİ İŞİNİ DİJİTALE TAŞIMAK İSTEYEN DİJİTAL GÖÇEBE ADAYLARI İÇİN DİJİTAL DANIŞMANLIK SİSTEMLERİ VE ÇOK ÖZEL FUNNEL STRATEJİLERİNİN PAYLAŞILDIĞI FACEBOOK GRUBUMUZA ÜCRETSİZ DAHİL OLABİLİRSİNİZ.

Dijital Göçebeler Topluluğumuzun Yeni Üyesi Olmanı Sabırsızlıkla Bekliyoruz.
(Aşağıdaki Linkteki ”com”dan önceki boşluğu silerek kopyala ve tarayıcıya yapıştır)

www.facebook.  com/groups/donusum.sistemleri/

GOOGLE ADS TEMELLERİ ATMA (GOOGLE ADS NASIL ÇALIŞIR?)
KALİTE PUANI | REKLAM SIRALAMASI VE REKLAM TEŞHİSİ ARACI
OTOMATİK (AKILLI) TEKLİF STRATEJİLERİ
DİNAMİK ARAMA AĞI (DSA) REKLAMI
DUYARLI ARAMA AĞI REKLAMI
PERFORMANS PLANLAYICISI İLE DÖNÜŞÜMLERİ ARTTIRMA
DÖNÜŞÜMLERİ KURMA VE İZLEME ( Analytics | Tag Manager )
ALIŞVERİŞ REKLAMLARI NEDİR? NASIL KURULUR?
GÖRÜNTÜLÜ REKLAMLAR NEDİR? NASIL KURULUR?
YOUTUBE REKLAMLARI NEDİR? NASIL KURULUR?
DANIŞMANLIK MODELİ KURMA STRATEJİLERİ
How long do I have access to the course materials?
You can view and review the lecture materials indefinitely, like an on-demand channel.
Can I take my courses with me wherever I go?
Definitely! If you have an internet connection, courses on Udemy are available on any device at any time. If you don't have an internet connection, some instructors also let their students download course lectures. That's up to the instructor though, so make sure you get on their good side!
4.28
1435 yorumları
Yıldız 5
1025
Yıldız 4
303
Yıldız 3
84
Yıldız 2
9
Yıldız 1
14
Layer 1