Bir sorunuz mu var?
Mesajı gönderildi. Kapalı
4.7
1843 yorumları

Kapsamlı Android Programlama Eğitimi

Bu eğitim seti , büyük çaplı android projeleri geliştirmenizde sizlere yardımcı olacaktır .
Eğitmen
Murat Koç
Kategori Development
101.835 students Kayıtlı
  • Tanım
  • Müfredat
  • SSS
  • Yorumlar

Arkadaşlar Merhaba , 

Öncelikle indirimlerden yararlanmak için benimle iletişime geçmenizi öneriyorum.

Kapsamlı Android Programlama Eğitimi tamamen piyasaya yönelik bir şekilde hazırlanmaya devam etmektedir. İçeriği udemy üzerindeki tüm android programlama kurslarından tamamen farklıdır. Şuan için +75 saate ulaşmış TEK ANDROID PROGRAMLAMA eğitimidir. 

Amacım android programlama eğitimini sizlere tek bir set içerisinde sunmaktır. Bu sebeple eğitim setim +100 saate ulaşacaktır. 

Bir çok konu (Xml Ile Layout Tasarımı , Real Veri Tabanı , Html Parsing , Web Servis Yazma ,Web Servis Kullanma , Web Etkileşimli Android Projesi vb. ) ilk olarak bu set üzerinden siz değerli katılımcılara sunulmuştur. Eğitim seti içeriğine bakarak bunu rahatlıkla görebilirsiniz.

Eğitim setimde ki örnekler , uygulamalar , projeler  set boyunca elde etmiş olduğunuz kazanımları pekiştirecektir. Bu eğitim setini tamamladıktan sonra android geliştirici olarak piyasada rahatlıkla çalışabilir , ciddi bir maddi gelir ile geçiminizi sağlayabilirsiniz.

Eğitim Seti içeriğine bakarak tamamlanan konuları görebilirsiniz. Eğitim setine eklenecek diğer konuları aşağıda verilmiştir :

1 – Ayrıntılı Google Map – Map Api Eğitimi

2 – Firabase Eğitimi

3 – Fragment Eğitimi

4 – Sanal Post Entegreli E-Ticaret Uygulaması 

5 – Sohbet Uygulaması

6 – Responsive Tasarım

Yukarıdaki konularda eklendiğinde muazzam bir eğitim seti sizlere sunmuş olacağım. Set haftalık olarak güncellenerek zenginleştirilmektedir. Ayrıca eklenmesini istediğiniz konuları her zaman bana mesaj yoluyla bildirebilirsiniz.

Arkadaşlar günümüzde android programlama eğitim setlerine baktığınız zaman set içerisinde temel java eğitimi alanı bulunmaktadır. Java Programlama Dili 5 saate anlatılacak bir değildir . ,Bunu eklemelerinde ki tek amaç eğitim setlerinin zamanını çok göstermektir. Set Android Eğitimi Seti ise sadece Android Programlamaya has olmalıdır. O yüzden bu sete kayıt olurken temel düzeyde de olsa Java Programlama Dili bilginiz olmalıdır. Eğitim setim içersinde Java Programlama Eğitimi yoktur. Tamamen Android Programlama üzerinedir ve +57 saate ulaşmıştır.

Umarım sizin için hayırlısı olur , hepinize başarılar diliyorum , sağlıcakla kalın 🙂

How long do I have access to the course materials?
You can view and review the lecture materials indefinitely, like an on-demand channel.
Can I take my courses with me wherever I go?
Definitely! If you have an internet connection, courses on Udemy are available on any device at any time. If you don't have an internet connection, some instructors also let their students download course lectures. That's up to the instructor though, so make sure you get on their good side!
4.7
1843 yorumları
Yıldız 5
1128
Yıldız 4
415
Yıldız 3
194
Yıldız 2
40
Yıldız 1
66
Layer 1