Bir sorunuz mu var?
Mesajı gönderildi. Kapalı
4.55
715 yorumları

Microsoft Excel Kursu

Excel öğrenin, her şeyi hesaplayıp analiz ustası olun!
Kategori Microsoft
10.208 students Kayıtlı
  • Tanım
  • Müfredat
  • SSS
  • Yorumlar

Uzun, laf salatası dolu karmaşık kurslar gözünüzü mü korkuttu? 2 saat gibi kısa bir sürede sıfırdan Excel öğrenmek ister miydiniz? Bir film süresi kadar sürede orta seviye Excel kullanabileceksiniz!

Excel, Microsoft tarafından yayınlanan verileri depolamaya, organize ve analiz etmeye yarayan bir hesap tablosu (spreadsheet) programıdır. Karmaşık bilimsel dataların analiz edilmesi, finansal tabloların yorumlanması, akademik problemlerin çözümü gibi birçok alanda kullanılan Excel aynı zamanda günümüzün en popüler hesaplama yazılımıdır.

Excel kullanarak iş hayatında kendi hesap ve analizlerinizi yapabilecek, ve size sağladığı yüzlerce ayrıcalığı fark edeceksiniz. Sadece Excel bilmek bile bir iş başvurusunda CV’nizi çok güçlendirecek, sizi öteki adaylardan bir adım öne taşıyacaktır. Binlerce veriyi, tablo veya liste halinde kayıt olarak tutabilir o anki ihtiyaca göre Excel’in sunmuş olduğu çok sayıda formüller sayesinde hesaplamalar ve analizler yapabilir, grafikler, özetler, raporlar hazırlayabiliriz.

Exceli kimler kullanabilir? Excel kullanan kişiler sadece bankacılar ya da muhasebeciler değildir. Akademisyenler, öğretmenler, küçük işletme sahipleri, grafik tasarımcıları, eğitim danışmanları ve adı her ne olursa olsun Excel herkes için faydalıdır. Excel öğrenmekten korkmayın. Günümüzde Excel kullanmak oldukça kolaylaştı. Bu sebeple kendinize bir şans verin. Kötü haber ise Excel kullanmayı bilmeyenler işe alımda arka plana atılıyor. Günümüzde sizden teknolojiyi etkin kullanmanız bekleniyor. Bu yüzden bugün bu kursa 2 saatinizi ayırmanız gelecekte size için çok önemli bir avantaj olarak dönebilir!

How long do I have access to the course materials?
You can view and review the lecture materials indefinitely, like an on-demand channel.
Can I take my courses with me wherever I go?
Definitely! If you have an internet connection, courses on Udemy are available on any device at any time. If you don't have an internet connection, some instructors also let their students download course lectures. That's up to the instructor though, so make sure you get on their good side!
4.55
715 yorumları
Yıldız 5
406
Yıldız 4
222
Yıldız 3
71
Yıldız 2
8
Yıldız 1
8
Layer 1