Bir sorunuz mu var?
Mesajı gönderildi. Kapalı
4.48
1989 yorumları

Temel Almanca Bilgisi

Almancanın temel bilgileri
60.071 students Kayıtlı
  • Tanım
  • Müfredat
  • SSS
  • Yorumlar
  • Almanca’ya 0’dan başlamak isteyenlere ya da eksik hissettiği konuları tekrar etmek isteyen her almanca öğrencisine uygun bir ders başlangıcı.

  • Yeni bir dil öğrenirken önemli olan şey doğru öğrenmek ve bol bol tekrar etmek. Benim de buradaki amacım hem telaffuzu düzgün öğretmek hem de bol bol tekrar eden etkinliklerle dili öğretmek.

  • Telaffuz önemli olduğundan alfabe ile başlayıp telaffuza da sıfırdan bir başlangıç yapacağız. Sayılar ve Almanca’daki en önemli konu olan artikellerle de tanışıp A1 seviyesine güzel bir başlangıç yapabilecek duruma geleceğiz.

  • Bu kurs sadece tanıtım amaçlıdır ve gerçekten sadece temel bilgileri içermektedir. Kursun devamına erişmek için A1 seviyesine de göz atabilirsiniz.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

Eğitmene ulaşma kolaylığı! Verilen mail adresi üzerinden istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz, geri bildirim alabilirsiniz.
Ders içi ödevleri mutlaka bana ulaştırın ki ben de sizin gelişiminizi gözlemleyebileyim. Öneri ve eleştirilere de her zaman açık olduğumu belirtilmeliyim!

Doğal yoldan Almancanızı geliştirmek istiyorsanız mutlaka çocuk filmleri/çizgi filmli izleyin e Almanca şarkılar dinleyin. Bilmediğiniz kelimelerin anlamlarına mutlaka bakın, fazlasıyla faydasını göreceksiniz. Sadece kelime ve dil bilgisi bazen yeterli olmayabiliyor, doğal ortamda Almanca dilini dinlemeye alışmanız gerekiyor! 

Not: Telaffuzların değişikli göstermesinin sebebi tek başına okunurken bastırılarak okunmasıdır. Normal şartlarda -en ile biten kelimelerde “e” harfi yutulur, dolaysıyla duyulmaz.

Umarım en yakın zamanda bu dili konuşmaya başlarsınız, ve bu başarınızı da benimle paylaşırsınız.
Başarılar dilerim!

Almancaya giriş - tanıtım seti
How long do I have access to the course materials?
You can view and review the lecture materials indefinitely, like an on-demand channel.
Can I take my courses with me wherever I go?
Definitely! If you have an internet connection, courses on Udemy are available on any device at any time. If you don't have an internet connection, some instructors also let their students download course lectures. That's up to the instructor though, so make sure you get on their good side!
4.48
1989 yorumları
Yıldız 5
1240
Yıldız 4
553
Yıldız 3
159
Yıldız 2
22
Yıldız 1
15
Layer 1