Bir sorunuz mu var?
Mesajı gönderildi. Kapalı
4.31
99 yorumları

12 VİDEODA İNGİLİZCE GRAMERİ (3 Adımda Sıfırdan İngilizce)

İngilizce Gramer Okullarda Neden 10 Yılda Bile Öğrenilemiyor? Siz Kısa Zamanda Nasıl Tamamen Öğrenirsiniz?
6.005 students Kayıtlı
  • Tanım
  • Müfredat
  • SSS
  • Yorumlar

Neden İnsanlar İngilizce Dilini Bir Türlü Öğrenemiyor?

İngilizce öğrenmek. Çoğu insanın kulağına artık korkutucu gelen bir ifade. Ama endişelenmenize gerek yok, çünkü bunun korkutucu olmasının çoğu insanın aklına gelmeyen tek bir ana sebebi var. O sebep ise insanların İngilizce’yi yanlış yöntemler kullanarak öğrenmeye çalışması.

Doğru yöntemi izlemeden İngilizce öğrenmeye çalışmak en kestirme 1 saatte gidebileceğiniz bir yere 10 saatte gitmeye çalışmak gibidir. Gerçekten böyle bir şey yapsaydınız doğal olarak en fazla 3-4 saatten sonra sıkılır, geldiğiniz yere geri dönerdiniz.

Ama o yere mutlaka gitmeniz gerekiyorsa belki de tekrar tekrar dener, ama her seferinde vazgeçerdiniz. (İngilizce öğrenmeye tekrar tekrar çalışmanız, çoğu zaman yarıda bırakıp, sonra öğrendiklerinizi de unutup bir süre sonra baştan başlamanız gibi.)

Belki de bir yerden sonra artık gideceğiniz yerden şüphe ederdiniz (bu İngilizce çok zor, öğrenmek imkansız, lanet olsun bıktım vs.) veya kendinizden şüphe ederdiniz (bende İngilizce öğrenmeye kafa yok, asla öğrenemeyeceğim vs.). Halbuki tek ihtiyacınız olan en doğru rotayı çizmek, sonra hızlı bir şekilde hedefe doğru gitmeye başlamak.

Biz Ne Yapacağız? Bu Kurs Kimlere Uygun? Kimlere Uygun Değil?

Bu kursta tamamen İngilizce gramere odaklanacağız. Benim sizin için özel hazırladığım müfredat ve kitapları kullanarak İngilizce gramerini tamamen çözeceğiz inşallah.

Ama eğitimin gereği olarak (12 Videoda İngilizce Grameri) her konuyu çok hızlı bir şekilde anlatıp geçeceğim. Yani her konunun üzerinde ayrıntılı durmayacağız, örnekler yapmayacağız.

O yüzden bu eğitim İngilizce’ye sıfırdan başlayanlara tavsiye ettiğim bir eğitim değil. İngilizce’niz sıfırsa veya çok temel bir seviyedeyse önerim 3 Adımda Sıfırdan İngilizce kursumun 1. Adımına gitmeniz ve oradan başlamanız.

O eğitimde her konuyu ayrıntılı işliyorum, sizin için özel hazırladığım 36 tane gramer testi, 36 tane de kelime kartı seti var. Ayrıca öğrendiğiniz grameri ve kelimeleri kullanabilmeniz için İngilizce’nin diğer alanlarında da en iyi kaynakları vererek sizi yönlendiriyorum.

Bu eğitimi tavsiye ettiğim kişiler ise seviyesi yaklaşık orta seviye ve üstü olan, ama gramer temelinde eksiklik olduğunu hisseden kişiler, veya belki bir süredir gramer tekrarı yapmadığı için bilgilerini tazelemek, tekrar üzerinden geçmek isteyenler. Eğer sizin durumunuz buysa doğru yerdesiniz 🙂

Bu eğitimde 12 videoda, toplam 6 saat 53 dakikada İngilizce dilinin tüm önemli gramerini işleyecek, işi bitireceğiz inşallah 🙂

Dikkat Etmeniz Gerekenler

Dikkat etmeniz gereken birkaç şey var. Bunların ilki maalesef Udemy sitesine en fazla 2 saatlik ücretsiz kurslar koyulabiliyor olması. Bu kursun tamamı 2 saatten çok daha fazla süren bir kurs, o yüzden sizi kursun sonunda siz 2 saatini burada izledikten sonra kalanını da ücretsiz olarak izleyebileceğiniz YouTube kanalıma yönlendireceğim.

Bir diğer dikkat etmeniz gereken şey kursu ilk olarak YouTube’a koyduğum için içinde ‘Abone olun.’, ‘Yorum yapın.’ gibi şeyler diyor olabilirim, bunları görmezden gelebilirsiniz.

Son olarak ise sizden çok önemli bir isteğim var. Bu isteğim kursu değerlendirmeniz (yıldız vermeniz), ve bir yorum yapmanız, ayrıca etrafınızdakilere de önermeniz. Çünkü kursu izlediğinizde ne kadar iyi olduğunu göreceksiniz. Sizi şimdiye kadar çektiğiniz İngilizce’yi bir türlü öğrenememe sıkıntısından kurtaracağını göreceksiniz.

Bu sıkıntıyı çeken çok insan var, ve ne kadarınız kursa yıldız verirse, o kadar fazla kişiye ulaşabilir, o kadar fazla kişinin sıkıntısını çözebiliriz. Siz bu kursa yıldız verdiğiniz zaman, ve bu kurs daha çok insana ulaşıp daha çok insanın sıkıntısını çözdüğü zaman, bunda sizin de payınız, sizin de yardımınız olmuş olacak.

Bu kursta beraber İngilizce öğrenecek ve ilerleteceğiz inşallah. Ben Ebubekir Topdemir, kursa hoş geldiniz.

12 Videoda İngilizce Grameri (3 Adımda Sıfırdan İngilizce)
How long do I have access to the course materials?
You can view and review the lecture materials indefinitely, like an on-demand channel.
Can I take my courses with me wherever I go?
Definitely! If you have an internet connection, courses on Udemy are available on any device at any time. If you don't have an internet connection, some instructors also let their students download course lectures. That's up to the instructor though, so make sure you get on their good side!
4.31
99 yorumları
Yıldız 5
58
Yıldız 4
23
Yıldız 3
12
Yıldız 2
3
Yıldız 1
3
Layer 1