Bir sorunuz mu var?
Mesajı gönderildi. Kapalı
4.2
22 yorumları

Astroloji Doğum Haritası Element ve Nitelik Hesaplama

İstikbal göklerdedir yerde aranmaz. İstikbalinizi görmeniz için gökyüzüne bakmalısınız.
824 students Kayıtlı
  • Tanım
  • Müfredat
  • SSS
  • Yorumlar

Merhaba sevgili öğrencilerim,

Sizlerle bu minik eğitimde Element ve Niteliklerden bahsedeceğiz. Bu videoyu çekmedeki amacım siz değerli öğrencilerimin  Temel ve Orta Seviye Astroloji kursumu alırken  ders işleyişiyle ilgili bir bilgi sahibi olmanız ve kolektife küçükte olsa katıkımın olmasıdır. Bir saat 6 dakikalık ufak demo bir ders hazırladım. Element ve Nitelikleri anlamak için tabi biraz burç bilgisine ihtiyacımız var. Onlardan  ufak da olsa bahsettim. Temel ve Orta Seviye Astroloji Kursumda tüm bunlara detaylıca değindim. Nasılsa Demo bir Eğitim diyerek  süreyi  kısa da tutmak istemedim, elimden gelenin en iyisini sizler için yaptığımı bilmenizi isterim.  Örnek Harita videoları da ekledim. Umarım faydalı olur.

Uzun yıllardır  eğitmenlik yapıyorum. Her zaman topluma, kişi ve kişilere hizmet ettim. Bildiklerimi ,öğrendiklerimi aktarmak hep keyif verdi. Mesleki hayatımda  İngilizceyi Türkçeye aktarırken, şimdi ise  Gezegen ve Yıldızları aktarıyorum.

Astroloji bir sembol dilidir. Biz Astrologlar ise bu dilin tercümanlarıyız, nasıl bir tercüman gördüğünü, duyduğunu direkt aktarmakla görevli biz Astrologlar da doğum haritalarının kişilere vaat ettiklerini aktarmakla yükümlüyüz.

Doğum haritalarımız tıpkı parmak izlerimiz gibidir. Bir  ikiz haritasında bile bunu görmek mümkündür.

Astroloji bizim hayata 1-0 önde başlamamızı sağlar.  Sağlık,kariyer, eş ,çocuk ve para gibi bir çok sorunun cevabını bize vermektedir.

Her burç ASTROLOG olabilir. Astroloji hisle değil bilgi ve tecrübeyle çalışır. Sevgilerle.

How long do I have access to the course materials?
You can view and review the lecture materials indefinitely, like an on-demand channel.
Can I take my courses with me wherever I go?
Definitely! If you have an internet connection, courses on Udemy are available on any device at any time. If you don't have an internet connection, some instructors also let their students download course lectures. That's up to the instructor though, so make sure you get on their good side!
4.2
22 yorumları
Yıldız 5
9
Yıldız 4
8
Yıldız 3
3
Yıldız 2
2
Yıldız 1
0
Layer 1