Bir sorunuz mu var?
Mesajı gönderildi. Kapalı
4.55
119 yorumları

Kıymet Hoca ile İleri Seviye Almanca [C1-C2]

Almancasını ileri seviyeye taşımak isteyenler için!
18.082 students Kayıtlı
  • Tanım
  • Müfredat
  • SSS
  • Yorumlar

Bu kurs Türkiye’nin en çok satan Almanca eğitiminin hocası olan Kıymet Işık tarafından çekilmiştir. Hacettepe Üniversitesi Almanca öğretmenliği mezunu olan Kıymet hanım, uzun yıllar Almanya’da yaşamıştır ve kendi dersanesinde Almanca eğitimlerine devam etmektedir.

Sıfırdan Uzmanlığa Almanca Eğitim Seti! Almanca ilacı! isimli kursuna gelen beğeniler üzerine, C1-C2 seviyeyi de çekmeye karar vermiş ve ortaya bu kurs çıkmıştır. Almanca’nın inceliklerinin ele alındığı bu kurs ile, sınav formatlarını, cümle analizlerini, paragraf analizlerini ve ileri seviye terimleri göreceksiniz.

Bu kursu almadan önce B2 seviyesinde Almancanız olması gerekir, altyapı gerektiren zorluğa sahip bir kurstur.

Kurs düzenli güncellemeler ile sürekli olarak geliştirilmektedir.

Almanya’ya gitmek isteyen her meslek grubunun faydalanabileceği bir eser niteliği taşımaktadır. Almanya’ya öğrenci değişim programı veya Erasmus kapsamında giden öğrenciler, orda çalışmak isteyen doktor/mühendis ve diğer meslek gruplarından insanlar, Almanya’ya evlilik nedeniyle giden aileler gönül rahatlığıyla kurstan yararlanabilir.

Kurs Almanca ve Türkçe karışık geçmektedir, bazı yerlerde Türkçe açıklamalar yapılırken, bazen de cümleler Almanca anlatılmaktadır.

Her sorunuza en geç 10 saat içinde cevap vermekteyiz. Öğrenci desteği ve çekimler Alp Timuçin Koçak tarafından üstlenmiş olup, sorularınız bizzat Kıymet hanım tarafından yanıtlanmaktadır. Amacımız, Almancanızı çok ileri seviyeye taşımak ve hayallerinizi gerçekleştirmeye yardımcı olmaktır. Kariyer yolculuğunuzda size nokta kadar bile değer katabilirsek ne mutlu bize! 

Saygı ve sevgilerimizle.

Kıymet Işık & Alp Timuçin Koçak

How long do I have access to the course materials?
You can view and review the lecture materials indefinitely, like an on-demand channel.
Can I take my courses with me wherever I go?
Definitely! If you have an internet connection, courses on Udemy are available on any device at any time. If you don't have an internet connection, some instructors also let their students download course lectures. That's up to the instructor though, so make sure you get on their good side!
4.55
119 yorumları
Yıldız 5
77
Yıldız 4
27
Yıldız 3
8
Yıldız 2
3
Yıldız 1
4
Layer 1